تاریخچه
يكشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۲۹

مؤسسه آموزش عالي ثامن درسال 1389 با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري فعاليت خود را با دو رشته آموزش زبان انگلیسی و حسابداری، در مقطع کارشناسی از طریق کنکور سراسری آغاز کرد و با توجه به توفيق اين مؤسسه در فراهم نمودن فضاي آموزشي، امکانات و تجهيزات مورد نياز و تامين هيات علمي مجرب، در حال حاضر این مرکز آموزشی در گروه های زبان­های خارجه، مدیریت و حسابداری، و گروه هنر و معماری پذیرای دانشجویان در ده کد رشته در مقاطع کارشناسي پيوسته، کارشناسي ناپيوسته ، کارداني پيوسته و کارداني ناپيوسته ميباشد. اعضای هیئات موسس، عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی بوده و دارای مدرک دکتری تخصصی با تجربه آموزشی –پژوهشی و اجرایی لازم در حوزه آموزش عالی می باشند.

اين مؤسسه در بهترين نقطه شهر نیشابور (حاشیه خیابان امام خمینی) واقع شده است و بناي آن به منظوراستفاده آموزشي و آماده شده است،که شامل سه طبقه آموزشي است و داراي کلاسهاي درس، کارگاه هاي مختلف(کارگاه چاپ ، کارگاه کامپيوتر، کارگاه طراحي و آتلیه معماری ) ، کتابخانه، سالن مطالعه، کافي نت، سايت کامپيوتر، سلف سرويس، بوفه، نمازخانه ... مي باشد.

مؤسسه آموزش عالي ثامن نیشابور، با هدف تربيت نيروي متخصص، توانمند ، مبتکر و بومی در مقاطع تحصیلی مختلف تاسيس گرديد تا در جهت توسعه شهر و کشور عزيزمان سهمي هر چند کوچک داشته باشد.

ساختار سازماني :

- هيأت مؤسس
- هيأت امنا
- رئيس مؤسسه
- معاونت آموزشي
- معاونت اداري مالي
- معاونت دانشجويي و فرهنگي
- معاونت پژوهش و فنآوري

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۲
 

آخرین اخبار دانشگاه

اوقات شرعي

روز :
ماه :
مراكز استان :
اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز173
mod_vvisit_counterدیروز439
mod_vvisit_counterاین ماه5300
mod_vvisit_counterکل بازدیدها550559